גלריה

ברוכים הבאים לגלריה, המקום שמציג את העבודות של כמה מהצלמים החשובים בעולם. כאן תמצאו שורה של עבודות של צלמים שונים מרחבי העולם העוסקים במגוון רחב של נושאים ותחומים בצילום.

בקטגוריה זו תוכלו ללמוד מעט על הצלמים המופיעים בה, לקרוא קצת חומר רקע ובעיקר להתרשם מהעבודות שלהם.

יש לכם רעיונות לגלריות חדשות? אנחנו רוצים לשמוע מכם. אנא צרו עמנו קשר דרך הקשיור אודות בראש העמוד. אנחנו נשמח להציג כאן עבודות של צלמים חדשים.

גלריה

עמוד: 1 2

William Eggleston
William Eggleston
אחד מהצלמים המוערכים ביותר בעולם כיום ומציג קבוע במוזיאונים המובילים בעולם. היה בין הצלמים הראשונים ש"עימתו" את החברה האמריקנית עם הבאנאליות שבחיי היומיום.

Josef Koudelka
Josef Koudelka
Josef Koudelka, אחד מגדולי הצלמים הדוקומנטרים וחבר בסוכנות היוקרתית Magnum אינו מרבה לצלם עבודות מסחריות. רוב עבודותו מתבססת על פרויקטים אישיים הנוגעת בצורה כזאת או אחרת בחייהם של האנשים.

Sebastiao Salgado
Sebastiao Salgado
Sebastiao Salgado הינו אחד מגדולי הצלמים הדוקומנטרים בכל הזמנים. תמונותיו של Salgado מתאפיינות בחום אנושי יוצא דופן ומדגישות את מאבקו של האדם בחייו.

Alfred Stieglitz
Alfred Stieglitz
Alfred Stieglitz הינו ללא ספק אחד מגדולי הצלמים בכל הזמנים ובין פורצי הדרך הראשונים של עולם הצילום. גם אם Alfred Stieglitz לא היה מצלם תמונה אחת בחייו, הוא עדיין היה נחשב לאחד מגדולי האנשים בתקופה שלפני מלחמת העולם השניה.

Tim Flach
Tim Flach
Tim Flach הינו אחד מצלמי הפרסום הבולטים בתעשית הצילום העולמית. צילומי החיות שלו זכו להכרה בינלאומית וזיכו אותו במספר פרסים בינלאומיים. Tim מצליח ליצור בעבודותיו עולם אבסטרקטי ויפה המושך את עינו של הצופה וגורם לו להרהר שוב ושוב על התמונה.

Yanick Dery
Yanick Dery
Yanick Dery הינו צלם אופנה צעיר שפרץ לתודעה הצילומית לפני כמה שנים ומאז ביסס את מעמדו כאחד מצלמי האופנה היותר מבוקשים בעולם. צילומיו משלבים אלמנטים דוקומנטריים ומתאפיינים ברמה טכנית גבוהה.

עמוד: 1 2

קישורים נוספים

תכנים
גלריה
תחרות צילום
תיק עבודות
פורום
חדשות צילום
מדריך אתרים