תיק עבודות

ברוכים הבאים לקטגוריית תיק עבודות, המקום שבו אנחנו מציגים את תיקי העבודות שלכם ומאפשרים לכם לזכות בחשיפה. השירות ניתן חינם ומאפשר לצלמים הישראלים להציג את העבודות שלהם במסגרת האתר.

בשלב זה, אנחנו מקבלים עבודות אשר עומדות בקריטריונים מסוימים של איכות צילומית ואיכות טכנית בלבד. אין באפשרותנו לקבל את עבודותיהם של כל הצלמים אשר פונים אלינו. המעונינים להציג כאן את תיק העבודות שלהם, צריכים להבין כי אין כל הבטחה שתיק העבודות שלכם יופיע באתר.

מדוע לפתוח תיק עבודות באתר?

מה אם יש לכם אתר משלכם?
מצויין! יותר אנשים יגלו אותו דרכנו מכיוון שהאתר שלנו זוכה לאלפי חשיפות בכל יום! יותר חשיפות פירושו יותר לקוחות פוטנציאליים. אין לכם מה להפסיד, השירות ניתן כאמור חינם!

כיצד לפתוח תיק עבודות?
על מנת לפתוח תיק עבודות יש לשלוח דואר אלקטרוני לכתובת .

מה לכלול בפניה?

מה לעשות אם פנייתכם נדחתה?
בדקו בדואר אלקטרוני שקיבלתם מאתנו את הסיבה לדחיית הפניה ונסו לשפר את הפניה הבאה שלכם.

תיק עבודות

עמוד: 1 2 3 4

בוני לברון
מוטי בן צור
מורה למדעים בחטיבת הביניים ביהוד. נדבקתי בחיידק הצילום לפני חמש שנים לקבוצת הצלמים בהדרכתו של דורון הורוביץ. צילום באשר הוא, כך אני סבורה, הינו סוג של אומנות העוסקת בהנצחת חד פעמיותם של האובייקטים או האירועים שמסביבנו. כישרונו וייחודו של הצלם כאמן מקנים לצופה את תחושת החד פעמיות המיוחדת הזו המסיבה לו הנאה אסטטית. תנאי מזג האוויר, העונה, שעת היום, העננות, וכל מכלול הפונקציות של עין המצלמה יוצרים תמונה ואווירה ייחודית לאותו רגע חד פעמי. את זה אני רוצה להביא בפני הצופים.

מוטי בן צור
מוטי בן צור
בוגר האקדמיה לצילום בצלאל, בעל סטודיו גדול ומודרני במרכז תל אביב.

עופר כתר
עופר כתר
צלם טבע ונוף מקצועי. מתגורר בשש שנים האחרונות במרכז אמריקה ומתמחה בצילום תת-ימי באוקיינוס הפסיפי. בעל נסיון בעבודה עם צוותי צילום והפקה בינלאומיים, וצילום למגזינים וארועים.

אילן לוי
אילן לוי
צלם אירועים, פורטרטים הפקות וכנסים.

דרור ארצי
דרור ארצי
צלם העוסק בצילום עיתונות, צילום ספורט, צילום טבע ואנשים, צילום אירועים וכנסים.

אורן שווקה
אורן שווקה
לומד צילום ומדיה דיגיטלית במכללת ספיר. אהבתי לצילום התחילה עוד בצבא ולאחר השחרור החלטתי שאני רוצה ללמוד את המקצוע על הצד הטוב ביותר. אני אוהב לצלם בעיקר נופים ופורטרטים.

אסף הולצברג
אסף הולצברג
בן 28 גר בתל אביב, סטודנט לאמנות ומדיה דיגיטלית לתואר ראשון בקלישר. לאחרונה זכה במקום ראשון בתחרות International Photography Awards - IPA בניו יורק. בשנת 2003 הקים את המרכז לצילום גיאוגראפי בנווה צדק. בשנת 2000-01 התלווה למשלחת נשיונל גיאוגרפיק על נהר האמזונס כקצין אבטחה ראשי ועוזר צלם ללורן מקנטייר. מאז צילם עבור מגזינים בארץ ובעולם.

שי (שייקה) איתן
שי איתן
בוגר קמרה אובסקורה ישראל. לימודים נוספים ב-Icp New York שם התמחיתי בצילום פורטרטים. עוסק בצילום בכל הפורמטים כ-17 שנה. שימשתי כחבר מזכירות ב"התאחדות הצלמים המקצועים בישראל".

אסי דבילנסקי
אסי דבילנסקי
בן 35, פאראמדיק במגן דוד אדום ופאראמדיק מוטס. מסתובב ומצלם הרבה בארץ ובעולם. מצלם מגיל 6. בוגר New York Institute of Photography.

רפאל בן דור
רפאל בן דור
בוגר Photography Studies College, מלבורן, אוסטרליה. שם התמחיתי בצילום פורטרטים ואופנה - צילומי סטודיו וצילומי חוץ, קטלוגים, עמודי אופנה במגזינים וכד'.

עמוד: 1 2 3 4

קישורים נוספים

תכנים
גלריה
תחרות צילום
תיק עבודות
פורום
חדשות צילום
מדריך אתריםשמור על זכויות היוצרים שלך!