תיק עבודות

ברוכים הבאים לקטגוריית תיק עבודות, המקום שבו אנחנו מציגים את תיקי העבודות שלכם ומאפשרים לכם לזכות בחשיפה. השירות ניתן חינם ומאפשר לצלמים הישראלים להציג את העבודות שלהם במסגרת האתר.

בשלב זה, אנחנו מקבלים עבודות אשר עומדות בקריטריונים מסוימים של איכות צילומית ואיכות טכנית בלבד. אין באפשרותנו לקבל את עבודותיהם של כל הצלמים אשר פונים אלינו. המעונינים להציג כאן את תיק העבודות שלהם, צריכים להבין כי אין כל הבטחה שתיק העבודות שלכם יופיע באתר.

מדוע לפתוח תיק עבודות באתר?

מה אם יש לכם אתר משלכם?
מצויין! יותר אנשים יגלו אותו דרכנו מכיוון שהאתר שלנו זוכה לאלפי חשיפות בכל יום! יותר חשיפות פירושו יותר לקוחות פוטנציאליים. אין לכם מה להפסיד, השירות ניתן כאמור חינם!

כיצד לפתוח תיק עבודות?
על מנת לפתוח תיק עבודות יש לשלוח דואר אלקטרוני לכתובת .

מה לכלול בפניה?

מה לעשות אם פנייתכם נדחתה?
בדקו בדואר אלקטרוני שקיבלתם מאתנו את הסיבה לדחיית הפניה ונסו לשפר את הפניה הבאה שלכם.

תיק עבודות

עמוד: 1 2 3 4

עדי אשכנזי
עדי אשכנזי
I'm an Israeli photographer based in Manhattan NY. Photographing portraits, fashion, and street-life NY, my work has been published in the Village Voice and Timeout NY amongst other magazines.

אנדריי גלוזמן
אנדריי גלוזמן
אני אמן צילום, הדוגל בזרמים קונספטואליים וסוראליסטיים. סבור כי מצלמה הוא כלי ביטוי אמנותי יחודי שיכול להראות את צד הנסתר של המסר בקומפוזיציה צילומית של בראשית הרעיון הנוצר בתת מודע ומוצג ויזואלי כתמונה.

קרן תמוז ליר
קרן תמוז ליר
מצלמת בני אדם וטכנולוגיה.

גיא עולמי
גיא עולמי
צלם גן החיות התנ"כי בי-ם, מנהל פעילות מועדון הצילום ראשל"צ, אוצר גלריית החלונות בעזריאלי, מפיק פרוייקט "חום יולי אוגוסט", עוסק בשיווק, הפצה ויח"צ בתחום הצילום ופועל לקידום צלמים אנונימיים.

עמוד: 1 2 3 4

קישורים נוספים

תכנים
גלריה
תחרות צילום
תיק עבודות
פורום
חדשות צילום
מדריך אתריםשמור על זכויות היוצרים שלך!